Latviešu
  • LATVIJA

Pieteikuma forma

ArBez

ZiediJumta bagāžnieksKoferiLentasUzlīme logāPiekabe

Rezervācijas noteikumi

Ja jūs vēlaties pasūtīt automašīnu: Nepieciešams pierezervēt auto aizpildot Pieteikuma formu mūsu mājas lapā www.retroautonoma.lv,

Pēc kā mēs e-pastā atbildēsim par auto pieejamību uz vēlamo datumu. Ja vēlamais datums būs brīvs un SIA “Retro auto nomas” noteikumi būs pieņemami, tad būs nepieciešams ierasties mūsu ofisā Rīgā, Miera ielā 17, (pirmdienās , otrdienās) (pirms tam vienojoties par laikiem) noslēgt nomas līgumu, un veikt rezervācijas iemaksu EUR 70.00 apmērā. Pēc kā mēs veicam Jūsu izvēlētās automašīnas galējo rezervāciju uz noteikto datumu.


Noma ar šoferi maksa tiek aprēķināta par brauciena laiku no Rīgas līdz atgriešanos Rīgā. Nokļūšanas / atpakaļceļa laiku aprēķinam saskaņā ar google.maps informāciju x 1.5 (jo retro auto maksimālais braukšanas ātrums ir 80km/h) (piemēram: ja ar mūsdienu auto braucam 1 stundu , tad ar retro auto rēķinam 1,5 stundu )

Maksa par rezervācijas atcelšanu:
10 dienas pirms nomas sākuma vai ātrāk: EUR 50.00
Mazāk kā 10 dienas pirms nomas sākuma: EUR 70.00
Maksa par rezervācijas atcelšanu tiks ieturēta no rezervācijas maksas,
kas tika iemaksāta pie automašīnas rezervācijas.

Personas datu aizsardzība:

Pircēju personas datus SIA “Retro Auto Noma” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Rezervācijas laikā Jūs aizpildiet pasūtījuma formu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi kā arī slēdzot līgumu personas kodu. Tā ir minimāli nepieciešama kontaktinformācija, kura ir vajadzīga, lai varētu noformēt pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Visa mums sniegtā personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā pasūtījuma izpildei un tiek glabāta ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu izvēlēta pakalpojuma izpildi.