• LATVIJA

RETRO AUTO NOMA

Katram retro automašīna atgādina par kaut ko savu. Kādam tās ir atmiņas no bērnības, iespējams, Jūs pat esat mēģinājuši braukt ar Jūsu vecāku Volgu vai Pobedu. Retro Auto Noma piedāvā Jums šādas atmiņas atkal izbaudīt realitātē. Retro auto noma darbojas jau 11 gadus un ir viena no vispieredzējušākajām šāda veida kompānijām Latvijā.

 — SIA Retro Auto Noma

KORPORATĪVO PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA

Piedāvā iznomāt neierobežota daudzuma un marku Padomju retro automašīnas braucieniem pa Latviju. Nepieciešamības gadījumā izstrādājam retro pasākuma programmu.

Jūs vēlaties lai Jūsu uzņēmuma svinības kļūtu par neaizmirstamu pasākumu?! Jums ir iespēja to padarīt īpašu, aizraujošu un atšķirīgu no ierastajiem pasākumiem.  Iznomājot mūsu retro automašīnas, Jūs varēsiet ar tām izveidot lielisku foto sesiju.

Retro automašīnu noma ir iespējama ne tikai Jūsu uzņēmuma rīkotajiem korporatīvajiem pasākumiem vai jubileju svinībām, bet arī dažādu nozīmīgu Jūsu klientu sagaidīšanai. Retro automašīnas neatstās vienaldzīgu nevienu Jūsu klientu.

Ļaujiet mums parūpēties
par Jūsu transporta pakalpojumiem.

Svinības ar retro automašīnu dalību ir visplašākās: 

Dzimšanas dienas, vecmeitu un vecpuišu ballītes, draugu un paziņu pārsteiguma braucieni, bērnu ballītes, uzņēmumu balles, mīļoto, draugu vai darījuma partneru sagaidīšana pie darba, mājas, stacijā, autoostā vai lidostā. Iespēja veikt braucienus uz uzņēmuma sporta un atpūtas spēlēm, kā arī došanās uz koncertiem un sporta pasākumiem. Papildus piedāvājam izmantot mūsu retro automašīnas kā Jūsu pasākuma norises vietas lielisku noformējuma sastāvdaļu. Jūs tās varat izmantot, skatuves dekorācijai, reklāmas klipiem, televīzijas šoviem, izstādēm, kā arī citiem Jums nepieciešamajiem mērķiem.

MŪSU PIEREDZE

Esam veikuši dažāda veida nomas pasākumus, pārsvarā jauno pāru ievešanu jaunajā dzīvē. Protams pirms kāzu pasākumi, ar vecmeitu un vecpuišu vizināšanu. Pēdējie zvani. Sudrab kāzas. Dzimšanas dienu gaviļnieku vizināšana.

Liela pieredze organizējot lielāku grupu izbraucienus ar senajiem spēkratiem.  Tūristu grupu nogādāšana dažādās Latvijas vietās. Vairums transfēra pakalpojumi no Lidostas sagaidot un nogādājot ārvalstu viesus līdz viesnīcām. Izbraucieni pa vēsturiskajām Rīgas ielām.

Sadarbojamies ar aģentūrām, dažādos projektos. Reklāmās, mūzikas klipos, filmās, šovos.

PAR MUMS RAKSTA

DRAUGI / PARTNERI

SAZIŅA