Korporatīvo pasākumu organizēšana

Drukāt
PDF

alt

Retro Auto Noma
piedāvā iznomāt neierobežota daudzuma un marku Padomju
retro automašīnas braucieniem pa Latviju.

Nepieciešamības gadījumā izstrādājam retro pasākuma programmu.

Jūs vēlaties lai Jūsu uzņēmuma svinības kļūtu par neaizmirstamu pasākumu?! Iznomājot mūsu retro automašīnas, Jums ir iespēja to padarīt īpašu, aizraujošu un atšķirīgu no ierastajiem pasākumiem. Šādu automašīnu izvēle parādīs Jūsu uzņēmuma lielisko gaumi un nodrošinās papildus reklāmu, jo automašīnas ir iespējams aplīmēt/izdekorēt ar Jūsu firmas logo preču zīmi u.c. Iznomājot mūsu retro automašīnas, Jūs varēsiet ar tām izveidot lielisku fotosesiju. Tikai iedomājaties melnbaltās fotogrāfijas, kurās redzams, kā Jūs  izkāpjat no 1958.gada Volgas kopā ar Jūsu uzņēmuma vadību.

Retro automašīnu noma ir iespējama ne tikai Jūsu uzņēmuma rīkotajiem korporatīvajiem pasākumiem vai jubileju svinībām, bet arī dažādu nozīmīgu Jūsu klientu sagaidīšanai. Retro automašīnas neatstās vienaldzīgu nevienu Jūsu klientu.

Papildus piedāvājam izmantot mūsu retro automašīnas kā Jūsu pasākuma norises vietas lielisku noformējuma sastāvdaļu (rozīnīti vai rekvizītu). Jūs tās varat izmantot, skatuves dekorācijai, reklāmas klipiem, televīzijas šoviem, izstādēm, kā arī citiem Jums nepieciešamajiem mērķiem.


Warning: Creating default object from empty value in /home/retroauto/public_html/modules/mod_random_image/helper.php on line 85
pakalpojumi7.jpg

Seko mums Facebook

Draugi